Milé děti, vážení rodiče, RM usnesením č. 82/1784/20 ze dne 04.05.2020 fakticky obnovila provoz mateřských škol zřizovaných městem Náchod od 11.05.2020. Školka bude otevřena za zpřísněných hygienických opatření. Přečtěte si, prosím, informace v Aktualitách na hlavní stránce školy. Je to opravdu důležité. Mimo jiné děti prosíme, aby rozhodně nenosily do školky žádné hračky, plyšáky a mazlíčky. Určitě by si s nimi hrát nemohly.  V květnových činnostech se budeme zabývat tématy jako je např. rodina, zdraví a hygiena, „co se děje v trávě“ = co se děje v přírodě. Maximální množství času chceme trávit na školní zahradě. Prosíme rodiče, aby s tím počítali a přizpůsobili oblečení svých dětí této situaci. Těšíme se na setkání !