Tuto třídu navštěvují mladší i předškolní děti, které se připravují na vzdělávání v ZŠ. Dopoledne hravou formou rozvíjíme vzdělávací činnosti rozumové, předmatematické, hudební, výtvarné i pracovní, pohybové a také jazykové. Snažíme se rozvíjet fantazii, tvořivost a podporujeme v dětech dovednosti, které předcházejí čtení, psaní a číselným představám.

Mgr. Alena Dušánková, Bc. Jana Svobodová, Eva Hejková – školní asistentka a učitelka na překryvy

Červen začátek léta

Začínáme se pomalu vracet zpátky do školky. Všichni se moc těšili na své kamarády. Předškoláky čeká další projektový den „Malý architekt“, kde budou děti stavět ze stavebnice LEGO a tím rozvíjet konstruktivní myšlení. Přírodě se budeme věnovat na zahradě, pokud nám to počasí dovolí. Školní výlety bohužel jsou letos pozastaveny. Svátek dětí oslavíme také na ŠZ.

Květen

Na začátku měsíce května mají svátek maminky, proto Vám nabízíme jednoduché tvoření, kde si určitě nějaký dárek pro maminku vyberete. Protože zatím nevíme, kdy se do školky vrátíte, tak si můžete společně s rodiči přečíst pohádku „Kuba v karanténě“ a podívat se na obrázky. Těšíme se na Vás a na Vaše vyprávění.
Pro maminky
Pohádka

Čaruji čaruji

Čarodějnická doba přichází a my Vám nabízíme možnost dalšího tvoření, kde najdete nejenom předmatemetické, ale i grafické listy a mnoho dalšího. Přejeme Vám klidné čarování a těšíme se až se uvidíme ve školce.
Pracovní list