Tuto třídu navštěvuje 13 dětí a je určena dětem s vadami řeči na doporučení klinického logopeda a speciálního pedagogického centra. Navštěvují naši MŠ dle potřeby a domluvy. Do této třídy jsou převážně zařazeny děti, které navštěvují MŠ poslední rok před nástupem do ZŠ, ale i mladší dle závažnosti.

Mgr. Renata Košťálová, Bc. Jana Janušová

Září 2020 v Pusinkách

Milé děti, vítáme Vás ve školním roce 2020/21. Od začátku září se budete seznamovat s novými kamarády, poznávat prostory MŠ, společně si budeme určovat pravidla chování ve třídě a samozřejmě si budeme hodně hrát, zpívat, číst pohádky, chodit na vycházky a poznávat blízké i vzdálenější okolí MŠ. Zároveň věříme, že celý školní rok proběhne k úplné spokojenosti rodičů. Vaše učitelky.

Červen 2020 v Pusinkách

1.června oslavíme dětský den. Předškoláky čeká projektový den, kdy budeme stavět ze stavebnice LEGO a rozvíjet konstruktivní myšlení. Hodně času budeme trávit na zahradě, abychom si vynahradili zrušené výlety. Ke konci měsíce chceme pro předškoláky připravit sváteční dopoledne k ukončení docházky do MŠ.

Květen 2020 v Pusinkách

Milé děti, vážení rodiče, RM usnesením č. 82/1784/20 ze dne 04.05.2020 fakticky obnovila provoz mateřských škol zřizovaných městem Náchod od 11.05.2020. Školka bude otevřena za zpřísněných hygienických opatření. Přečtěte si, prosím, informace v Aktualitách na hlavní stránce školy. Je to opravdu důležité. Mimo jiné děti prosíme, aby rozhodně nenosily do školky žádné hračky, plyšáky a mazlíčky. Určitě by si s nimi hrát nemohly.  V květnových činnostech se budeme zabývat tématy jako je např. rodina, zdraví a hygiena, „co se děje v trávě“ = co se děje v přírodě. Maximální množství času chceme trávit na školní zahradě. Prosíme rodiče, aby s tím počítali a přizpůsobili oblečení svých dětí této situaci. Těšíme se na setkání !