Nezapomeňte taktéž sledovat náš kalendář akcí.

r

Dle usnesení vlády ČR bude od 1. 3. do 19. 3. 2021 MŠ uzavřena.

Společné

MŠ uzavřena

Vážení rodiče,

dle usnesení vlády ČR bude od 1. 3. do 19. 3. 2021 mateřská škola uzavřena. Strava bude dětem odhlášena a úplata se po tuto dobu nebude hradit. Pro děti s povinným předškolním vzděláváním bude na webových stránkách školy připravena tematická nabídka činností dle metodického postupu MŠMT. Doporučuji průběžně sledovat webové stránky MŠ s dalšími informacemi v sekci NOVINKY.

Mgr. Alena Dušánková, ředitelka MŠ

Poděkování

Vedení MŠ touto cestou ještě jednou moc děkuje panu truhláři (Náchod Branka) M.Jirouškovi za sponzorský dar pro naší MŠ – hračky v hodnotě 5000,-Kč.

Karneval

Vzhledem ke covidové situaci bude karneval letos na jednotlivých třídách. Masky dětem nepřipravujte. Podrobné informace u učitelek na každé třídě.

Covidová pravidla

V souvislosti se šířením nákazy Covid-19, žádáme všechny rodiče, aby byli ohleduplní k ostatním a nedávali do mateřské školy své děti s těmito příznaky: rýma, kašel, teplota, bolest hlavy a bolest v krku, bolest svalů a kloubů, zvracení a průjem, ztráta chuti a čichu. Jakékoliv problémy hlaste vždy ředitelce i učitelkám. Jsme v tom všichni společně a měli bychom si v této těžké době vzájemně pomáhat a těšit se na lepší dny.

Děkujeme za ohleduplnost a dodržování pravidel.
Kolektiv MŠ

Upozornění

Vážení rodiče, ve třídě Berušek byla ukončena karanténa. Od pondělí 8. 2. je opět zahájen provoz. Těšíme se na Vás.

Důležité upozornění

Oznamujeme rodičům, že třída Berušek se od 25. 1. do 30. 1. 2021 uzavírá z důvodu vyššího výskytu pozitivních osob na Covid-19 v této třídě.

Děkujeme za pochopení, vedení MŠ.

Poděkování

Vedení MŠ touto cestou moc děkuje paní L.Pošvářové za sponzorský dar – ušití nádherných tématických roušek pro celý kolektiv naší MŠ Komenského.

Leden

Leden jsme zahájili příchodem „TŘÍ KRÁLŮ“, zpěvem písně a přepsáním roku. Sledujte náš kalendář akcí. Děkujeme

Rok 2021

„Ledové vločky na dlani, čas nového setkání. Do NOVÉHO ROKU správný krok a Vám všem přejeme ŠŤASTNÝ ROK 2021.“