MŠ Komenského Náchod

Mateřská škola, Komenského 301, Náchod

Novinky

Nezapomeňte taktéž sledovat náš kalendář akcí.

r

Oznámení

Společné

Včeličky

Berušky

Kačenky

Sluníčka

Pusinky

Překročení hodnoty pro koncentraci azbestových vláken

Vážení rodiče,

možná jste zaznamenali v průběhu měsíce července v médiích informace o odstraňování původní eternitové krytiny ze stavby kolny u domu soukromého vlastníka čp. 511 v Komenského ulici v Náchodě (objekt v blízkosti naší MŠ), ke kterému došlo 27. 6. 2019.

Z výsledků a vyhodnocení měření akreditovanou laboratoří vyplývá, že překročení hodnoty pro koncentraci azbestových vláken nebylo prokázáno v žádném případě (viz přiložené hodnocení).

Zobrazit celé oznámení včetně příloh.

Začínáme 2019/2020

„Do školky zase půjdeme, potichoučku budeme. Nebudeme plakati, raději hezky zpívati. Společně si budeme hrát a pak všechno budeme znát.“ Vítáme všechny rodiče a jejich děti ve školním roce 2019/2020. Přejeme klidný školní rok s úsměvem na tváři. Kolektiv MŠ 😀

Provoz

Provoz MŠ nahlášených dětí zahájen v pondělí 12.8.2019 od 6,30.

Adaptace

Na zvykání je možné docházet od 26.8.2019 v dopoledních hodinách – do tříd od 7.30 – 8.30 hodin a na školní zahradu od 10.00 – 11.00. Podrobnější informace u učitelek ve třídách a na ŠZ. Děkujeme za dodržování času a přejeme klidnou adaptaci s úsměvem ve tváři.😃

Loučení

Děkujeme rodičům za skvělou celoroční práci a všem přejeme krásné, v klidu prožité prázdniny, hodně sluníčka, úsměvu na tváři a sejdeme se v září. Dětem, kteří po prázdninách nastupují do školy, přejeme hodně úspěchů ve škole, pěkné známky, hodně kamarádů a pokud se jim někdy zasteskne, rádi je ve školce uvidíme. 😊

Slavnostní pasovaní

Slavnostní pasování předškoláků na školáky se uskuteční zítra 18.6. v 15,30 hodin ve třídě Včeliček. Srdečně zveme rodiče předškoláků. Přijďte včas. Děkujeme.

Poděkování

Vedení MŠ touto cestou ještě jednou moc děkuje panu M.Jirouškovi za zhotovení nové kuchyňské linky ve II.patře, boxů na ručníky, skříňky a poličky v umývárnách, drobné nábytkové opravy a také za sponzorské dary (hračky, stavebnice). Vedení MŠ.

Školní výlet

Ve čtvrtek 13.6.2019 se koná školní výlet pro všechny děti z MŠ na ZÁMEK POTŠTEJN. Pro děti je připraven zábavný program „Hraběnčiny nové šaty“, který stojí 140,- Kč + autobus (celkem 250,-Kč za výlet). Příchod do MŠ – do 7,45 hodin. Odjezd autobusem v 8,00 hodin od MŠ. Svačinu i oběd zajišťuje MŠ. S sebou: batoh, pláštěnku, sušenku, pití uzavíratelné na závit a sportovní oblečení a dobrou obuv (Budeme na zámku i v přírodě). Bližší informace na jednotlivých třídách. Už se moc těšíme.

MDD

Výlety k MDD se budou konat během dopoledne od středy 29.5 do pondělí 3.6.2019. Bližší informace na jednotlivých třídách. Přejeme dětem pěkné počasí, a aby se dětem výlety líbily.

Divadlo

Ve čtvrtek 23.5.2019 se koná v divadle Beránek kulturní program pro děti „Hra kouzel a magie“. Příchod do MŠ do 7 hodin, svačina 7,15 a odchod do divadla v 8h. Na jednotlivých třídách vybíráme 50Kč/dítě.