Nezapomeňte taktéž sledovat náš kalendář akcí.

r

Společné

Důležité upozornění!

Vážení rodiče, telef.číslo do kuchyně 491 814 746 je nedostupné. Prosíme Vás o omlouvání Vašich dětí:

1) na e-mail: mskomjidelna@seznam.cz

2) na omluvný list pod nástěnkou ve vestibulu MŠ

3) tel.č.491 420 301 v čase od 11:00 do 13:00 hod.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení. Vedení MŠ

Stavitel mostů

V pondělí 13.1.2020 během dopoledne v MŠ se předškolní děti zúčastní projektového dne „Stavitel mostů“ – vzdělávací program zaměřený na rozvoj technických a logistických schopností dětí. Dřívější svačina v 7,45h. Přijďte včas.

Leden 2020

Vítáme všechny v roce 2020 a přejeme bezstarostný rok plný úsměvů a splněných přání. Leden zahájíme příchodem „TŘÍ KRÁLŮ“, zpěvem písně a přepsáním roku. Sledujte náš kalendář akcí. Děkujeme

Přání

„Líbezné melodie na nebi andílci pějí, krásné Vánoce Vám ze srdce přejí. Na vločkách k Vám nesou přáníčko, ať v novém roce nechybí láska, štěstí i zdravíčko.“ Přeje kolektiv MŠ

Prodej jablek

Ve středu 18.12.2019 se ve vestibulu naší MŠ koná „Prodej jablek“ od 14:00 do 16:00 hodin. Můžete si přijít koupit a zároveň ochutnat.

Vánoční nadílka

V pondělí 16.12.2019 se dopoledne v MŠ na jednotlivých třídách koná Vánoční nadílka pro děti“Ježíšek“ s rozbalováním dárečků. Po nadílce si všichni společně půjdeme do vestibulu ke stromečku zazpívat vánoční koledy a poděkovat Ježíškovi. Moc se těšíme

Gymnázium

Ve středu 11.12. během dopoledne, všechny děti navštíví SŠ Gymnázium, kde studenti zahrají dětem pohádky pro radost.

Koncert

Ve čtvrtek 12.12.dopoledne předškolní děti navštíví divadlo Beránek – uvidí koncert ZUŠ Náchod s názvem „Sněhová královna“. Cena 50,-Kč/dítě. Informace na třídách.

Vánoční vystoupení předškoláků

Vybrané děti ze Sluníček vystoupí v pátek 6.12. na zámku v N.Městě n. Metují s „Vánočním pásmem“. Reprezentují naší MŠ. Přejeme, ať se jim to podaří.

Mikuláš

Ve čtvrtek 5.12. dopoledne se na nás příjde podívat Mikuláš s čerty. Už se moc těšíme.