MŠ Komenského Náchod

Mateřská škola, Náchod, Komenského 301

Novinky

Společné

Včeličky

Berušky

Kačenky

Sluníčka

Pusinky

Školní výlet

Ve dnech v úterý 23.5 (Sluníčka, Kačenky, Pusinky) a ve středu 24.5. 2023 (Včeličky, Berušky) se koná školní výlet. do Třebechovic. Příchod do MŠ do 7:00 hodin. Svačina v 7:15 hodin. Odjezd objednaným autobusem v 7:45 hodin. Bližší informace na jednotlivých třídách. 

Fotografování

V pátek 26.5.2023 během dopoledne proběhne na ŠZ fotografování jednotlivých tříd. Prosíme rodiče, aby dětem připravily pěkné oblečení. Peníze (60,-Kč) vybíráme na jednotlivých třídách. Děkujeme

Divadlo Kramolna

V úterý 16.5.2023 jdou všechny předškolní děti (Kačenky, Pusinky, Sluníčka) na Kramolnu na pohádku „O Popelce“, kterou zahrají děti z MŠ Kramolna. Příchod do MŠ nejpozději v 7:45h. Bude následovat svačina, převlékání do sportovního oblečení a odchod pěšky směr Kramolna. V batůžku budou děti mít uzavíratelnou láhev s pitím a 1 sušenku, pláštěnku. Návrat na oběd.

Besídka

Besídka věnovaná maminkám ke „Dni matek“ se koná ve středu 10.5.2023 v 15:00 hodin. Bližší informace na jednotlivých třídách. Prosíme, přijďte včas. Děkujeme.

Divadlo

V úterý 2.5.2023 se koná v MŠ pro všechny děti divadelní představení „Tajemná zahrada“. Svačina pro děti bude již 7,45 hodin. Vybíráme 60,-Kč na třídách. Prosíme, přiveďte děti včas. Děkujeme.

Čarodějnice

V pátek 28.4.2023 se koná v MŠ během dopoledne „Čarodějnický rej“ pro děti ze všech tříd. Prosíme, připravte dětem jednoduché čarodějnické přestrojení, ve kterém se jim bude dobře soutěžit. Bližší informace na jednotlivých třídách. Svačina a soutěže budou probíhat na ŠZ za příznivého počasí. Děkujeme

Kino

Ve čtvrtek 27.4.2023 dopoledne jdou všechny děti z MŠ do kina na pásmo pohádek. Vstupné 20,-Kč/dítě, které vybíráme na jednotlivých třídách. Prosíme rodiče o pěkné oblečení. Děkujeme.

Divadelní představení

Ve středu 19. 4. 2023 v 9:00 jdou všechny děti z MŠ na divadelní představení “ Vodník Česílko“ do Městského divadla dr. J. Čížka v Náchodě: Bližší informace na jednotlivých třídách. Děti prosíme, přiveďte včas do 7:40 h. Děti budou mít dřívější svačinu. Děkujeme.

Plyšový pacient

Ve středu 12.4.2023 v 9:00h. navštíví děti ze Sluníček dětská lékařka z Náchoda Mudr. E.Šedivá (pracuje jak v děts.ordinaci, tak na děts.pohotovosti i v nemocnici), která pro děti připravila projekt „Plyšový pacient“ jehož cílem je ukázat dětem, že lékař se jim snaží pomoci, nikoli ublížit (odstranění strachu při návštěvě lékaře nebo nemocničního prostředí). Přinese jim ukázat různé vyšetřovací pomůcky, se kterými se děti mohou setkat při vyšetření.V pátek 14.4. v 9:00h. navštíví se stejným programem předškolní děti z Pusinek a Kačenek. Budeme se těšit.