Mateřská škola, Náchod, Komenského 301

Nezapomeňte taktéž sledovat náš kalendář akcí.

Společné

Kino

V pondělí 12.12.2022 jdou všechny děti z MŠ dopoledne do kina na „Vánoční pásmo pohádek“. Vybíráme 20,-Kč na jednotlivých třídách. Už se těšíme.

Mikulášská nadílka

V pondělí 5.12.2022 se v MŠ během dopoledne koná „Mikulášská nadílka“. Děti nic na tuto akci nepotřebují. Už se těšíme.

Vánoční foto

Fotografování bude probíhat v pondělí 21.11. a ve středu 23.11.2022 od 14:00 do 16:00 hodin ve třídě Pusinky (1.patro). Kdo máte zájem o fotografování, tak se prosím zapište na časový rozpis na nástěnce ve vestibulu. Fotografie se platí v den focení přímo fotografovi.(Prosíme o přesnou částku). Přijďte včas, ať se zbytečně neposouvá časový rozpis. Děkujeme

Plavání

V úterý 15.11.2022 začíná předškolním dětem kurz plavání. Bližší informace na třídách.

Upozornění

Ve čtvrtek 17.11.2022 je STÁTNÍ SVÁTEK. a MŠ JE UZAVŘENA. Pokud Vaše dítě nebude přítomno v MŠ ani v pátek 18.11. nezapomeňte si odhlásit oběd. Děkujeme

Výtvarná soutěž

Hlasujte prosím pro naši MŠ ve výtvarné soutěží „Den Země očima dětí“, která probíhá v kavárně Láry Fáry v Náchodě (u kina) od 1.11.22 cca celý listopad. Která školka-třída získá nejvíce hlasů, tak děti dostanou odměnu. Předem všem děkujeme, že svoje děti podpoříte. Kolektiv MŠ.

Kino

Ve středu 9.11.2022 jdou dopoledne všechny děti z MŠ do kina na „Pásmo pohádek“. Vybíráme 20,-Kč/dítě na jednotlivých třídách. Prosíme rodiče, aby dali dětem vhodné oblečení (kalhoty, mikina x svetr). Děkujeme.

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny stanovuje MŠMT na středu 26.10. a čtvrtek 27.10. 2022. Prosíme rodiče, pokud nebude Vaše dítě navštěvovat MŠ, nezapomeňte si odhlásit obědy buď telefonicky nebo písemně do sešitu ve vestibulu MŠ. Děkujeme

Bramborový týden

Bramborový týden se uskuteční od 10.10. do 14.10.2022. V pátek 14.10. dopoledne budeme brambory v alobalu opékat (v popelu) na ŠZ. Bližší informace na jednotlivých třídách. Už se těšíme.

Zvířátka

Vážení rodiče a milé děti, zapojte se do akce „Pomáháme zvířátkům“. Jedná se o sběr kaštanů, žaludů. Předem Vám děkujeme. Vedení MŠ