Nezapomeňte taktéž sledovat náš kalendář akcí.

r

Společné

Stávka škol

Vážení rodiče, všichni cítíme, že naše školství není v nejlepší kondici. Bohužel se domníváme, že není ani zdaleka připraveno zvládat výzvy blízké budoucnosti. Nejlépe to vidíme my, učitelé. A je nám z toho smutno. Smutno z toho, že se hromadí plané sliby ze strany různých vlád a součastně se výrazně zvyšují nároky rodičovské veřejnosti – mnohdy hraničící se šikanou učitelů. Nicméně se nedomníváme, že bychom měli stávkovat my,učitelé. Stav škol je odrazem stavu společnosti. Mít špičkovou vzdělávací soustavu má být společný cíl nás všech, nejenom učitelů! Nestávkujeme.

Tanec strašidel

V úterý 5.11. během dopoledne všem dětem z MŠ strašidílka (uč.Lenička a st.děti) zatancují strašidelný tanec ke svátku Halloween. Moc děkujeme

Bramborový týden

Od pondělí 21.10. do pátku 25.10.2019 proběhne v MŠ „Bramborový týden“. Děti si hned v pondělí přinesou 2 menší brambory a z toho 1 zabalenou v alobalu. Ve středu budeme brambory péci v ohni na ŠZ. Snad nám počasí bude přát.

Kino

V pondělí 21.10.2019 jdou dopoledne všechny děti z MŠ do kina na pásmo pohádek pro děti. Vstupné 18,-Kč/dítě. Peníze vybírají učitelky na jednotlivých třídách.

Dravci

V úterý 8.10. ukázka dravců na ŠZ během dopoledne pro všechny děti. Bližší informace na jednotlivých třídách u učitelek. Cena: 40,-Kč/ dítě.

Sběr přírodnin

Vážení rodiče, zapojte se prosím do sběru přírodnin – kaštanů, žaludů a tvrdého pečiva pro zvířátka na zimu. Předem děkujeme za jakékoliv množství. Vedení MŠ

Překročení hodnoty pro koncentraci azbestových vláken

Vážení rodiče,

možná jste zaznamenali v průběhu měsíce července v médiích informace o odstraňování původní eternitové krytiny ze stavby kolny u domu soukromého vlastníka čp. 511 v Komenského ulici v Náchodě (objekt v blízkosti naší MŠ), ke kterému došlo 27. 6. 2019.

Z výsledků a vyhodnocení měření akreditovanou laboratoří vyplývá, že překročení hodnoty pro koncentraci azbestových vláken nebylo prokázáno v žádném případě (viz přiložené hodnocení).

Zobrazit celé oznámení včetně příloh.

Začínáme 2019/2020

„Do školky zase půjdeme, potichoučku budeme. Nebudeme plakati, raději hezky zpívati. Společně si budeme hrát a pak všechno budeme znát.“ Vítáme všechny rodiče a jejich děti ve školním roce 2019/2020. Přejeme klidný školní rok s úsměvem na tváři. Kolektiv MŠ 😀

Provoz

Provoz MŠ nahlášených dětí zahájen v pondělí 12.8.2019 od 6,30.

Adaptace

Na zvykání je možné docházet od 26.8.2019 v dopoledních hodinách – do tříd od 7.30 – 8.30 hodin a na školní zahradu od 10.00 – 11.00. Podrobnější informace u učitelek ve třídách a na ŠZ. Děkujeme za dodržování času a přejeme klidnou adaptaci s úsměvem ve tváři.😃