Nezapomeňte taktéž sledovat náš kalendář akcí.

r

MŠ v době letních prázdnin uzavřena od pondělí 12. 7. do pátku 6. 8. 2021

Společné

Hurá léto

Dětem a rodičům přejeme krásné slunné léto plné zážitků a školáčkům po prázdninách pohodový začátek ve škole. Kolektiv MŠ

Pasování na školáka

V úterý 22. 2. 2021 v 15,00 hodin na ŠZ se koná akce „Pasování na školáka“. Jedná se o děti, kteří nastupují 1. 9. 2021 do ZŠ. Prosíme, přijďte včas. Kolektiv MŠ.

Dravci

Ve čtvrtek 3.června 2021 (náhradní termín za 3.3.2021) během dopoledne na ŠZ proběhne ukázka nejznámějších dravců pro všechny třídy z MŠ. Cena je 40,-Kč/dítě. Zaplatí pouze Ti, kteří neplatili v březnu. Bližší informace na třídách.

Poděkování

Děkujeme za sponzorský dar – finanční příspěvek 2 000,- Kč na nákup knížek pro předškoláky panu Jiřímu Petrovi. Vedení MŠ

Upozornění

Po dohodě se zřizovatelem oznamujeme, že v době letních prázdnin bude MŠ uzavřena od pondělí 12.7. do pátku 6.8.2021. Provoz začíná v pondělí 9.8.2021. Děkujeme za pochopení. Vedení MŠ.

Fotografování

V pondělí 17.5.2021 dopoledne se budou na ŠZ jednotlivé třídy fotografovat. Cena za fotografii je 50,-Kč. Peníze se budou vybírat před focením na jednotlivých třídách. Prosíme rodiče o pěkné oblečení. Příchod dětí do MŠ ten den do 7:45h., aby se stihly děti nasvačit. Děkujeme

Čarodějnice

V pátek 30.4.2021 dopoledne se na jednotlivých třídách koná „Čarodějnický rej“. Pro děti je připravená čarodějnická svačinka, potom soutěže, fotografování a další čarodějnické činnosti. Moc se těšíme, jak si to čarodějnicky užijeme.

Hola školka volá

Vítáme všechny rodiče a hlavně děti zpět ve školce. Těšíme se na Vaše vyprávění. Obrázky, výrobky a další Vaše práce určitě přineste do školky. V pondělí 26.4.2021 na Vás budeme čekat. Kolektiv MŠ