Mateřská škola, Náchod, Komenského 301

Nezapomeňte taktéž sledovat náš kalendář akcí.

Společné

Konec roku

Krásné slunné poklidné léto, hodně zážitků, pevné zdraví i štěstí, šťastný návrat z dovolených přeje kolektiv MŠ.

Pasování na školáky

Akce se koná v pondělí 27.6. v 15:00 hodin na ŠZ za účasti rodičů.  Akce je určená pro všechny děti, které odcházejí k 1.9.2022 do 1.třídy ZŠ. Slavnostní oblečení si děti přinesou v pondělí do třídy. Prosíme rodiče a další příbuzní – přijďte včas. Děkujeme. Kolektiv MŠ.

Se Sokolem do života

Naše MŠ se již druhým rokem zapojila do projektu „Se Sokolem do života“ aneb pohybová gramotnost pro předškoláky. Pro děti je to společná zábava z objevování nových pohybových dovedností. Za odměnu (splnění úkolu) si nalepují samolepky do deníčku, který jim zůstane. V časopise Sokol (červen 2022) jsme objevili velké překvapení – mapu, na které je fotografie dětí ze třídy Sluníček a názvem naší MŠ. Autor mapy nás sice zařadil do jiného kraje, ale i přesto to je pro nás velká pocta být v časopise České obce sokolské. Cvičení nás baví a určitě budeme pokračovat. Fotografii najdete ve fotogalerii MŠ.

Loutkové divadlo

Ve čtvrtek 9.6. jdou všechny děti z MŠ do loutkového divadla v Náchodě na představení „Kašpárek v Africe“.  Vybíráme 20,-Kč za dítě. Prosíme rodiče, aby své děti přivedli do 8:00 hodin. Bližší informace na jednotlivých třídách. Děkujeme.

Náchodský zámek

Vážení rodiče, společně se svými dětmi vymyslete – nakreslete – vyrobte zámek. Vaše výrobky budou vystaveny ve vestibulu MŠ. Výrobky prosím přineste do středy 8.6.2022 (podepsané). Děkujeme a těšíme se, co vymyslíte – vytvoříte. Kolektiv MŠ.

Dravci

Ve středu 1.6. 2022 během dopoledne na ŠZ proběhne ukázka nejznámějších dravců pro všechny třídy z MŠ. Cena je 50,-Kč/dítě. Bližší informace na třídách.

Fotografování

Fotografování tříd se uskuteční v úterý 17. 5. 2022 dopoledne. Cena fotografie 50,- Kč/dítě, velikost fotografie 15×23 cm. Přichystejte dětem do šatny pěkné oblečení. Děkujeme

Pohádka

Ve čtvrtek 19.5.2022 v MŠ herci dětem zahrají dopravní pohádku „Jak Jeníček do města zabloudil“. Na jednotlivých třídách budeme vybírat 50,-Kč/dítě. Už se těšíme.

Besídka

Ve čtvrtek 12.5.2022 zveme všechny maminky ze všech tříd na besídky k „Svátku matek“, které začínají v 15:00h.na jednotlivých třídách. Maminky přijďte včas. Děkujeme.