Do této třídy jsou přijaty děti věkově mladší. Zaměřujeme se na hudbu – dovednost čistého zpěvu skupinově i sólově, zvládání rytmizace s pohybem, poznávání hudebních nástrojů apod. Také dopoledne neopomíjíme rozvíjení vzdělávacích činností – pohybových, pracovních i výtvarných, předmatematických, rozumových. Uskutečňujeme i výlety za poznáním přírody v okolí MŠ.

Irena Horvatová, Eva Rezková

Listopad

Už nám listí opadavá, ochladí se, žádná sláva. My si ale užijeme i  těch někdy chmurných dní, protože my dobře víme o čem podzim často sní. Listopad je krásný měsíc, plný barev na tisíc, až ty barvy opustí nás, bude zima víc a víc. Počasí je jiné každým dnem, ale my to berem s humorem. Až bude na čase, Martin na bílém koni přikluše.

Barevný říjen

Ať jsou mraky nebo slunce,vítr už nefouká jen lehounce. Sklidíme hrušky, švestky, jablíčka, ať má radost dědeček i babička. Brambory a mrkev na zahrádce, vykopeme rýčem hladce. Ochutnáme trochu ovoce i zeleniny, protože v nich jsou vitamíny. Do lesa si vyrazíme, šišky, houby posbíráme. Na zvířátka myslíme, kaštany a žaludy jim doneseme. Listí žloutne, poletuje, před nikým se neukryje. Barevný podzim už je tu zas, pustíme draky a užijeme si krásu krás!

Září, radost v dětské tváři

„Po prázdninách chlapci a holčičky, spěchejte do naší školičky. Školka jako kytička, slyšet je v ní písnička. Zpívá dětem pro radost, pro všechny má hraček dost! Už se na vás těšíme, každý den si užijeme. Zpívat, hrát si, malovat, to má přeci každý rád. Nové kamarády tu potkáme, pravidla školky si povíme.Abychom se těšili, každý den ve školce si užili. Přijďte všichni s úsměvem, bez maminek, tatínků to  zvládnem. Už jste velké dětičky, budou z vás teď Včeličky.“

Jedna, druhá včelička, těší se na vás Irenka a Evička🙂