Do této třídy jsou přijaty děti věkově mladší. Zaměřujeme se na hudbu – dovednost čistého zpěvu skupinově i sólově, zvládání rytmizace s pohybem, poznávání hudebních nástrojů apod. Také dopoledne neopomíjíme rozvíjení vzdělávacích činností – pohybových, pracovních i výtvarných, předmatematických, rozumových. Uskutečňujeme i výlety za poznáním přírody v okolí MŠ.

Irena Horvatová, Eva Rezková

Pohádka s úkoly

Moc vás všechny zdravíme v dalším týdnu s novými náměty na tento týden pro vaše ,,naše“ dětičky.

Pohádka O KOHOUTKOVI A SLEPIČCE s úkoly.

Těšíme se opět na vaše zprávy a fotečky, jak se máte a jak se vám daří plnit úkoly!  vcelicky@mskomeskeho.cz

O kohoutkovi a slepičce

Duben-domácí zvířata

Aprílový měsíc už je opět po roce tady a venku je to znát, počasí se mění každou chvilkou .Proto ale nezapomínejte chodit ven, do přírody, na procházky či na kolo a pozorujte krásy kolem sebe.

Nabízíme vám opět nějaké náměty, snad vás i děti potěší, zabaví!

Domácí zvířátka

Vaše paní učitelky Irenka a Evička

Velikonoční dáreček

Udělejte si ve čtvrtek procházku a přijďte se podívat na výzdobu školky a vyzvednout si od nás malý dáreček – bude před budovou ve čtvrtek 1.4. od 10 do 14 hodin !!!