Do této třídy jsou přijaty děti věkově mladší. Zaměřujeme se na hudbu – dovednost čistého zpěvu skupinově i sólově, zvládání rytmizace s pohybem, poznávání hudebních nástrojů apod. Také dopoledne neopomíjíme rozvíjení vzdělávacích činností – pohybových, pracovních i výtvarných, předmatematických, rozumových. Uskutečňujeme i výlety za poznáním přírody v okolí MŠ.

Irena Horvatová, Eva Rezková

Září-úsměv na všech tvářích

Po prázdninách kluci,holky, spěchejte do naší školky.

Školička jak kytička, slyšet je v ní písnička.

Zpívá dětem pro radost, pro všechny má hraček dost!

Už se na vás těšíme, každý den si užijeme.

Zpívat, hrát si, malovat, to má přeci každý rád.

Nové kamarády poznáme, pravidla si nastavíme.

Abychom se těšili, každý den k nám do školky.

Přijďte všichni s úsměvem, bez maminek to my zvládnem.

Už jste velké dětičky, budou z nás teď Včeličky.

Jedna, druhá včelička, těší se na vás

Irenka a Evička

Červen,k létu blíže budem

Tak už se nám čas přehoupl do letního měsíce, sluníčko ukazuje svoji sílu a vytrvalost a my se mu budeme snažit vyrovnat. Věnovat se vzdělávání, poznávání, sebeobsluze, která je teď snadnější.Situace v předešlých měsících nebyla moc příznivá,ale budeme doufat a snažit se lepší zítřky. Většinu času budeme venku,na školní zahradě, pozorovat krásy přírody, zdokonalovat se ve sportovním nasazení, povídat si o cestování, o krásách naší země a cestovat prstem po mapě.

Květen lásky čas

Blíží se nám konec dubna a zítra začíná nový, nadějný měsíc květen.Zatim ještě budeme pokračovat v domácím vzdělávání, nezapomínejte na pomoc v domácnosti,starejte se o své hračky, pokojíček, pomáhejte v kuchyni a choďte na procházky.Venku je nádherně, vše kvete, voní, hýří barvami,tak si to vše užívejte,zkoumejte. Poslouchejte zpěv ptáků, prohánějící se větřík v korunách stromů,bzukot pilně pracujících včel.

,,Jaro je sluníčko,co ťuká nám na vrátka, voňavé kytičky a žlutá kuřátka.                     Jaro je život,co elánem nabíjí, rozkvetlá zahrada v níž neduhy pomíjí.                         Jaro je posel štěstí a tepla, stříbrná studánka lásky a světla.                                                   Jaro jsou ptáci,co nad hlavou zpívají,                  hřejivé slunce a všichni ho vítají.“

Náměty na tvoření na stránkách :         Tvoření s dětmi, Pinterest, Máma do deště, Nápady pro Aničku

Dnes je svátek čarodějnic a i když se bohužel společně ještě neuvidíme, přejeme vám krásné prožití s rodinou, něco dobrého si opečte a u ohýnku si společně zazpívejte. Spalte všechny neduhy, špatné nálady,viry i bacily a už se na vás moooc těšíme, vaše Irenka a Evička