Do této třídy jsou přijaty děti věkově mladší. Zaměřujeme se na hudbu – dovednost čistého zpěvu skupinově i sólově, zvládání rytmizace s pohybem, poznávání hudebních nástrojů apod. Také dopoledne neopomíjíme rozvíjení vzdělávacích činností – pohybových, pracovních i výtvarných, předmatematických, rozumových. Uskutečňujeme i výlety za poznáním přírody v okolí MŠ.

Irena Horvatová, Eva Rezková

Březen,za kamna vlezem

Měsíc březen začneme netradičně, první den nás přijdou navštívit masopustní maškary z Déčka. Prvni týden si spousta dětí bude užívat jarní prázdniny, ale hned poté si budeme povídat o domacích zvířatech, jejich mláďatech,jak žijí, co jí a společně s nimi se budene těšit na jaro a na velikonoční besídku.

Únor plný zábavy

Během měsíce února nás čeká každoroční veselení na karnevale,pokud nám počasí bude přát,tak si jestě užijeme zimnich snehovych radovánek na školní zahradě či jiném kopečku,louce.Budeme pozorovat život ptáků v tomto období,lesních zvířátek.Během těchto mrazivých dní také musíme dbát na své zdraví,o své tělo,zoubky .

Leden a nový rok je tu!

V novém roce nejdříve přejeme hlavně hodně zdraví, lásky a spokojenosti! Budeme si povídat o prožitých Vánocích, o dárcích a oslavách nového roku. Děti se budou moci pochlubit novou hračkou. Oslavíme svátek Třech králů a pokud nám počasí dopřeje, budeme užívat sněhové nadílky. Povídat si budeme i o zimě, zimním počasí, zimním oblečení a mnoho dalšího.