Do této třídy jsou přijaty děti věkově mladší. Zaměřujeme se na hudbu – dovednost čistého zpěvu skupinově i sólově, zvládání rytmizace s pohybem, poznávání hudebních nástrojů apod. Také dopoledne neopomíjíme rozvíjení vzdělávacích činností – pohybových, pracovních i výtvarných, předmatematických, rozumových. Uskutečňujeme i výlety za poznáním přírody v okolí MŠ.

Irena Horvatová, Eva Rezková

Leden pokrytý ledem

Zdravíme v Novém Roce 2020 a přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a porozumění.Hned první den 6.1. nás navštíví Tři Králové a popřeji jen vše nejlepší do tohoto roku.Prvni týden proběhne v duchu ještě vánočním, děti si každý den mohou donést hračky.V dalších dnech si budeme povídat o zimě,o zimních aktivitách,sportech a bezpečnosti v mrazivém počasí. A pokud nám počasí dovolí, užijeme si i zimních radovánek na vlastní kůži, nejen z obrázků a vyprávění.

Prosinec roku konec

Máme tu poslední měsíc v roce, užijeme si h v Klidu vánočním.Letos místo klasické besídky si s rodiči vyrobíme výzdobu na Vánoce- ve středu 4.12. od 14:30 -15:45. Během adventního období si budeme v prvním týdnu povídat a vyrábět čertíky a pozvolna se chystat na Vánoce.Zpivat koledy, vyrábět ozdoby, cukroví i přáníčka, sledovat vánoční výzdobu ve městech, navštívíme i vánoční výstavy.

Listopad, lístek na dlaň spad

Předposlední měsíc v roce už nám začal a my si ho užijeme naplno,i když už nám počasí nebude tolik přát teplíčka,ale budeme pozorovat barvy podzimu,svátky podzimu-Dušičky,co dělají zvířata před zimou a jak se vše připravuje na poslední měsíc prosinec a svátky -Vánoce.