A máme prosinec a Advent. Budeme si povídat o tradicích a zvycích spjatých s Adventem, povíme si o mimovánočních svátcích ( Sv.Barbora, Sv.Mikuláš, Sv.Lucie…), tradicích jiných národů a v zemích okolo naší vlasti, budeme poznávat vánoční vůně (purpura), naučíme se písničky a básničky s vánoční tématikou a samozřejmě i koledy. Děti získají poznatky o časových pojmech: Advent (adventní věnec, kalendář), Hod Boží, sv. Štěpán atd.

V pondělí 4.12. k nám zavítá Mikuláš s čerty.

Ve středu 13.12. proběhne koncert ZUŠ „Vánoční příběh“ v Městském divadle Dr. J. Čížka.

v úterý 14.12. odpoledne uspořádáme tvořivé dílničky s rodiči.

V pondělí 18.12. budeme dopoledne čekat ve třídě na Ježíška a zazpíváme si u stromečku.

Naposledy se v tomto roce sejdeme 22.12., poté se na Vaše děti budeme těšit v úterý 2. ledna 2024.

Všem přejeme klidné svátky vánoční a do nového roku hodně zdraví a štěstí.

Renata Košťálová a Jana Janušová