Hned první den měsíce oslavíme – 1.6.Den dětí strávíme v Porodnicko-gynekologickém oddělení , kde pro nás mají nachystáno spoustu zábavy( dílničky, hry i  klauna). Už nám zbývá posledních pár dní do léta, budeme objevovat a pozorovat vše kolem nás, nejvíce času budeme trávit venku. Pokud nám počasí dovolí, budeme se vydávat na delší procházky, či drobné výlety do okolí – na zvířátka, na zámek, na odlehlejší hřiště, do lesa a na louky. Poznávat rostliny, stromy, drobný hmyz a jiná zvířata, dopravní prostředky, dopravní značky, bezpečnost v dopravě, povolání a zaměstnání nejen našich rodičů.

Prosíme, aby děti měli v šatně malý batůžek s plátěnkou, případně malou lahvičkou, děkujeme.

Prohlížejte své děti každý den od klíšťat, pro ochranu kůže můžete dát dítěti do šatny opalovací krém-namažeme je.

Sluníčku a výletům zdar, Irenka a Evička