Věříme, že se děti už velmi těší na nový školní rok 2020/2021, stejně tak jako my paní učitelky na ně. Hned na začátku září se seznámíme s novými kamarády, kamarádkami a paní učitelkou. Připomeneme si pravidla společného soužití v MŠ, novým dětem je vysvětlíme, zopakujeme a upevníme zásady slušného chování, stolování a hygienických návyků. V průběhu celého školního roku nás společně čeká spousta aktivit, jako je např. kreativní tvoření, zpívání, tancování, cvičení, ale i učení s dětmi.

Těšíme se, že se děti budou trpělivým přístupem krůček po krůčku zdokonalovat ve svých dovednostech. K tomu bude pochopitelně nutná vzájemná důvěra a nezbytné porozumění. Naším cílem je, aby byl tento školní rok pro děti přínosem pro jejich další cestu životem.

Přejeme Vám mnoho hezkých dnů. Paní učitelky z „Kačenek“.