První týden nás hned v pondělí navštíví Mikuláš s andělem a čertíky a celý týden si o nich budeme zpívat, tančit, cvičit, kreslit i vyrábět. Další dva týdny se budeme těšit a připravovat na Vánoce, na příchod Ježíška nejen do školky – vyráběním ozdob a dárečků, zpíváním koled a poklidnými hrami. Ve čtvrtek 15.12. vás pozveme na vánoční besídku – dárek od nás pro vás, abychom si společně navodili vánoční atmosféru. Budeme se na vás těšit, děti už několik dnů pilně trénují! Také nás čeká dárek v podobě Vánočního pásma pohádek v kině  12.12., koncert ZUŠ v divadle Beránek 21.12. a vánoční nadílka na třídě se společným zpěvem celé MŠ u stromečku (dopoledne) v posledním týdnu. Naposledy se v tomto roce sejdeme 22.12., poté se na vás a hlavně na vaše děti budeme těšit v pondělí 2.ledna 2023.

Krásný a pohodový adventní čas a poklidný vstup do Nového roku 2023 vám přejí paní učitelky Irenka a Evička