Společné

Čarodějnice

V úterý 30.4.2024 dopoledne pro všechny děti z MŠ na ŠZ (V případě deště v MŠ) proběhne čarodějnický rej plný soutěží, her a zábavy i chutné svačinky. Připravte dětem čarodějnický kostým, ve kterém přijdou ráno do třídy. Děkujeme

Divadlo

V pondělí 15.4.2024 půjdou děti ze tříd-Sluníčka, Kačenky, Pusinky, Berušky do Městského divadla Dr.J.Čížka v Náchodě na divadelní představení „“Pirátská pohádka …“. Na jednotlivých třídách vybíráme 70,-Kč/dítě. V šatně připravte dětem pěkné oblečení vhodné do divadla. Děti přiveďte do 7:45 hodin. Děkujeme.

Oslavy 770 let města

Město Náchod letos slaví 770 let. K tomuto výročí připravuje naše MŠ speciální výzdobu vestibulu a Vás rodiče prosíme o zapojení se do akce. Doma s dětmi vytvořte „něco“ z našeho města – zámek, radnice, lázně, cokoliv co se Vám líbí. Vaše výtvarná díla budou umístěna ve Vestibulu MŠ. Je jedno z jakého materiálu výrobek uděláte. Svá díla prosíme přinášet do jednotlivých tříd od 8.4- do 12.4 2024.(týden). Děkujeme

Kino

Ve čtvrtek 4.4.2024 jdou dopoledne všechny děti z MŠ do kina. Vybíráme 20,-Kč na jednotlivých třídách. Připravte dětem pěkné oblečení. Děkujeme. Kolektiv MŠ.

Velikonoční prázdniny

Ve čtvrtek 28.3.2024 jsou na ZŠ Velikonoční prázdniny. Pokud Vaše dítě nepřijde do MŠ, nezapomeňte si odhlásit oběd. V pátek 29.3 a v pondělí 1.4.2024 jsou svátky MŠ uzavřena (Velký pátek a Velikonoční pondělí). Děkujeme.

Maňáskové divadlo

V pondělí 25.3.2024 se koná v MŠ divadelní představení (Maňáskové divadlo Štemberk)-pásmo tří pohádek. Cena 55Kč/dítě. Peníze předávejte na jednotlivých třídách. Děkujeme.

Aranžování s rodiči

Ve čtvrtek 21.3.2024 od 14:30 hodin se koná na jednotlivých třídách „Velikonoční aranžování“. Po svačině si vyzvednete dítě a společně si vyrobíte 1-3 velikonoční výrobky, které si odnesete domů. Bližší informace o tom, co s sebou potřebujete zjistíte na jednotlivých třídách. Děkujeme a těšíme se. Kolektiv MŠ.

Morena

Ve čtvrtek 21.3.2024 při vycházce se rozloučíme s PANÍ ZIMOU-MORENOU vhozením do řeky Metuje při básni „Zimo, zimo táhni pryč…“ a přivítáme jaro. Na jaro se moc těšíme.

Knihovna

V úterý 12.3.(Kačenky, Pusinky, Sluníčka) a ve středu 13.3.2024 (Berušky, Včeličky) během dopoledne učitelky s dětmi navštíví Městskou knihovnu v Náchodě. Bližší informace na jednotlivých třídách. Prosíme rodiče o vhodné oblečení. Děkujeme.