Blíží se nám konec dubna a zítra začíná nový, nadějný měsíc květen.Zatim ještě budeme pokračovat v domácím vzdělávání, nezapomínejte na pomoc v domácnosti,starejte se o své hračky, pokojíček, pomáhejte v kuchyni a choďte na procházky.Venku je nádherně, vše kvete, voní, hýří barvami,tak si to vše užívejte,zkoumejte. Poslouchejte zpěv ptáků, prohánějící se větřík v korunách stromů,bzukot pilně pracujících včel.

,,Jaro je sluníčko,co ťuká nám na vrátka, voňavé kytičky a žlutá kuřátka.                     Jaro je život,co elánem nabíjí, rozkvetlá zahrada v níž neduhy pomíjí.                         Jaro je posel štěstí a tepla, stříbrná studánka lásky a světla.                                                   Jaro jsou ptáci,co nad hlavou zpívají,                  hřejivé slunce a všichni ho vítají.“

Náměty na tvoření na stránkách :         Tvoření s dětmi, Pinterest, Máma do deště, Nápady pro Aničku

Dnes je svátek čarodějnic a i když se bohužel společně ještě neuvidíme, přejeme vám krásné prožití s rodinou, něco dobrého si opečte a u ohýnku si společně zazpívejte. Spalte všechny neduhy, špatné nálady,viry i bacily a už se na vás moooc těšíme, vaše Irenka a Evička