Bohužel nám již několik dní není dopřáno vídat se a věnovat se vašim dětem v jejich vzdělávání a zřejmě ještě pár dní tak tomu bude.Rádi bychom vám zpříjemnili chvilky s vašimi ratolestmi a nabídli alespoň případné nápady a náměty,co s nimi v těchto dlouhých dnech dělat. Měsíc duben je veselým měsícem,kdy se střídá aprílové počasí, ale sluníčko už nám posílá teplejší pozdravy.Povídejte si, sledujte jarní kytičky v zahrádkách,napučené stromy, zpívající ptáčky, lezoucí a poletující hmyz,prostě voňavý příchod jara při procházkách do přírody.Prohlížejte si knížky, čtěte pohádky,zpívejte si,zacvičte si(ať už u televize nebo jen tak dle nápaditosti dítěte, uvidíte,jak se mu to bude líbit a co vše dokáže),  malujte veselé obrázky, ty si moc rádi po návratu do školky prohlédneme a vystavíme. Nezapomínejte ale ani na běžné každodenní činnosti jako je sebeobsluha, samostatnost, komunikace, správná výslovnost i výpomoc v domácnosti (při vaření, úklidu, péči o své věci v pokojíčku). Vaše děti jsou moc šikovné.

Některé odkazy na webové stránky s náměty na hry a činnosti naleznete ve složce NOVINKY!

Víme, že je toto období nelehké, ať už pro vás dospělé,ale i pro děti,ale věříme, že tuto životní zkoušku všichni zvládneme a o to víc si budeme vážit kdysi pro nás jen běžných věcí a chvil.

Moc na vás všechny myslíme,velice nám vaše dětičky chybí a doufáme, že se brzy zase uvidíme.

Pokud budete potřebovat s něčím poradit, poslat nám obrázek nebo třeba jen pozdrav, jsme tu pro vás na mailu vcelicky@mskomenskeho.cz

Hodně zdraví a lásky přejí Irenka a Evička