Bohužel, tak jak to je v nadpise, tak se i stalo. Zůstali jsme doma, ale přesto můžeme trénovat. Přicházejí první jarní dny, plné sluníčka, tak nám děti pro radost mohou vytvořit jakékoliv a z čehokoliv sluníčko,a až se vrátíme všichni do školky, tak si je všechny vystavíme.Tvořte s barvami, nůžkami, lepidlem, využijte přírodnin.Téma tohoto týdne mělo být „Lidské tělo – smysly“, které můžete procvičovat při běžných každodenních činnostech. Děti nám určitě budou vyprávět, co vše doma dělaly. Nápady, výtvory, obrázky schovávejte, prohlédneme si je společně a nebo je zase můžete nafotit a poslat na e-mail berusky@mskomenskeho.cz.

Přejeme Vám hlavně zdraví, hodně sluníčka a radujte se z každodenních drobností. Budeme se na Vás těšit a určitě něco pěkného připravíme. Pozdrav posílají Lenička a Ivetka😘