Bohužel nám měsíc březen nezačíná ve školce, tak jak bychom si přáli. Společné radování se s pomalu přicházejícím jarem si budeme muset užít jen se svojí rodinou. Ale určitě nezahálejte! Společně si zpivejte známé písně, jako doprovod využijte nejen rádio, televizi, ale rytmus si můžete udávat tleskáním, dupaním, hrou na kuchyňské náčiní (např. lžícemi o sebe, pokličkami, drkání s nádobami s cukrem, těstovinami…). Nezapomeňte tvořit s barvami, nůžkami, lepidlem, venku využijte přírodnin k pohybu jako překážky. Pomahejte si při úklidu, vaření, pečení. Zapojujte děti do všech činností každodenního dění, bude překvapení, jak jsou šikovné a jakou budou mít radost.

A hlavně nezapomínejte si povídat, číst si společně knížky a smát se!!!

Obrázky a výtvory schovávejte, moc rádi si je prohlédneme, až se opět zase sejdeme. Snad brzy naviděnou, vaše paní učitelky Irenka a Evička 🥳

Můžete nám také poslat Vaše zážitky, výtvory, videa či dotazy: vcelicky@mskomenskeho.cz